english-3polska-3rosja-3wybierz język

Produkty przetworzone sypkie

W tej grupie produktów oprogramowanie ViSort®© pozwala na analizę jakościową sypkich produktów żywnościowych, przetworzonych, gotowych do spożycia jak np. chipsy, cukierki lub mrożonych.


Oprogramowanie ViSort®© umożliwia analizę na podstawie serii zdjęć z uwzględnieniem cech charakterystycznych danego produktu, jak również analizę sortowanych produktów według jakości zewnętrznej i wewnętrznej. System ViSort®© za pomocą kamer dokonuje oceny powierzchni produktów i rozpoznaje defekty widoczne w paśmie widzialnym oraz podczerwieni.

 

OPCJE
KOLOR KSZTAŁT JAKOŚĆ ZEWNĘTRZNA DEFEKTY MATERIAŁY OBCE SUSZONE MROŻONE

nieprawidłowy kształt lub kolor np. papier, plastik, metale, szkło, itp.
POZOSTAŁE OPCJE
OPCJA OPIS
EXIT CONTROL zaawansowane sterowanie wyjściami; współpraca z urządzeniami zewnętrznymi, m.in. pakowaczka, roboty pakujące; wiele sposobów rozkładania produktu na wyjściu; różne tryby przydziału produktu na wiele wyjść (równomierny, priorytetowy, kolejkowy).
ZAPIS SZABLONÓW USTAWIEŃ ViSort®© umożliwia zapis ustawień, sposobu sortowania oraz prędkości.
REJESTRACJA SESJI W trakcie sortowania ViSort®© umożliwia zapisywanie i przechowywanie wyników sortowania. Wyniki sesji są dostępne w dowolnym czasie z możliwością wydruku.
WSPÓŁPRACA Z ETYKIECIARKAMI ViSort®© współpracuje z etykieciarkami, umożliwiając znakowanie produktu w procesie porcjowania.
STEROWANIE PRĘDKOŚCIĄ MASZYNY ViSort®© umożliwia sterowanie prędkością maszyny i dostawy.
WSPÓŁPRACA Z AUTOMATYKĄ ViSort®© umożliwia współpracę ze sterownikami PLC, falownikami oraz obwodem bezpieczeństwa.
OŚWIETLENIE STROBOSKOPOWE LED Dzięki zastosowaniu oświetlenia stroboskopowemu LED, system pozwala na mniejsze zużycie energii oraz nie nagrzewa produktu w procesie analizy.
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Ziarna i nasiona

Ziarna i nasiona

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa