english-3polska-3rosja-3wybierz język

Ziarna i nasiona

Autorskie algorytmy opracowane na bazie systemu Linux umożliwiają badanie produktów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu obliczane są określone parametry badanych obiektów, co odróżnia oprogramowanie ViSort®© od innych systemów wizyjnych, bazujących na porównaniu ze wzorcem.

 

Zainstalowane kamery analizują serię zdjęć zapewniając rozpoznanie produktu ze względu na:
Kolor Kształt Jakość wewnętrzną Jakość zewnętrzną Materiały i ciała obce

uszkodzenia mechaniczne, pleśń kamyki, łupinki orzechów, gałązki, liście, robaki, itp.
Pozostałe opcje
OPCJA OPIS
EXIT CONTROL zaawansowane sterowanie wyjściami; współpraca z urządzeniami zewnętrznymi, m.in. pakowaczka, roboty pakujące; wiele sposobów rozkładania produktu na wyjściu; różne tryby przydziału produktu na wiele wyjść (równomierny, priorytetowy, kolejkowy).
ZAPIS SZABLONÓW USTAWIEŃ ViSort®© umożliwia zapis ustawień, sposobu sortowania oraz prędkości.
REJESTRACJA SESJI W trakcie sortowania ViSort®© umożliwia zapisywanie i przechowywanie wyników sortowania. Wyniki sesji są dostępne w dowolnym czasie z możliwością wydruku.
WSPÓŁPRACA Z ETYKIECIARKAMI ViSort®© współpracuje z etykieciarkami, umożliwiając znakowanie produktu w procesie porcjowania.
STEROWANIE PRĘDKOŚCIĄ MASZYNY ViSort®© umożliwia sterowanie prędkością maszyny i dostawy.
WSPÓŁPRACA Z AUTOMATYKĄ ViSort®© umożliwia współpracę ze sterownikami PLC, falownikami oraz obwodem bezpieczeństwa.
OŚWIETLENIE STROBOSKOPOWE LED Dzięki zastosowaniu oświetlenia stroboskopowemu LED, system pozwala na mniejsze zużycie energii oraz nie nagrzewa produktu w procesie analizy.